Partnerzy

Skorzystaj z usług sprawdzonych partnerów biznesowych Lexomat.pl:

webrange logo

Agencja Interaktywna Webrange

www.webrange.pl
[email protected]

Webrange to agencja interaktywna, zajmująca się między innymi wdrażaniem sklepów internetowych oraz oferująca ich kompleksową obsługą marketingową i techniczną.
Agencja Webrange obecna jest na rynku od ponad 15 lat. W tym czasie prowadziła wiele projektów i wdrażała wiele rozwiązań, dedykowanych branży e-commerce. Wejście nowego sklepu internetowego na rynek wymaga m.in. analizy konkurencji, stworzenia strategii, odpowiedniego przygotowania i prezentacji oferty, określenia ścieżek użytkowników oraz odczuć konsumenckich, przystosowania do wymogów pozycjonowania, spełnienia wymogów formalnych, technicznych i prawnych. Webrange zapewnia pełną obsługę tych procesów, co znacząco zwiększa szansę na odniesienie sukcesu na wymagającym rynku e-commerce. Oferuje również prowadzenie pozycjonowania, kampanii reklamowych PPC, profili Social Media i działań CSR, zwiększających widoczność i świadomość marki oraz jej oferty.

Poszukujesz kogoś do stworzenia strony internetowej lub identyfikacji wizualnej? Jesteśmy małym, ale bardzo elastycznym zespołem kreatywnym. Stworzymy projekty w oparciu o Twoje unikalne wartości i konkretną grupę docelową. Nasze strony są nie tylko nowoczesne i użyteczne, ale przede wszystkim, realizują Twoje cele biznesowe. Napisz i sprawdź, czy nadajemy na tych samych falach!

Od 2016 roku pomagamy zwiększać sprzedaż produktów lub usług, prowadząc efektywne działania marketingowe dla swoich Klientów. Jesteśmy butikową agencją interaktywną zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych i prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads. Pozwól się odnaleźć swoim Klientom i rozwiń z nami Swój biznes!

Wdrażasz strony i sklepy internetowe?

Zapewnij swoim klientom kompleksowe rozwiązania prawne dla stron firmowych i sklepów online. Dzięki nam będziesz mógł dostarczać stale aktualizowane regulaminy i polityki prywatności oraz inne niezbędne dokumenty prawne, aby szybko, sprawnie i bezpiecznie wdrożyć projekty online.

Możesz kupować samodzielnie lub przekazywać kody rabatowe swoim klientom.

Odciążymy Cię w kontakcie lub we wprowadzaniu treści. Warunki współpracy i sposób kontaktu z Twoimi klientami ustalamy indywidualnie, aby dopasować się do Twojego modelu pracy i komunikacji.

Marcin Kopczyński Lexomat

Zadzwoń, napisz, a omówimy możliwości, jakie Ci zapewnimy.

Marcin Kopczyński
[email protected]