Nasza misja

Celem lexomat.pl jest zapewnienie prawnego spokoju Twojemu biznesowi online.

Z branżą kreatywną po raz pierwszy zetknąłem się, kiedy byłem jeszcze młodym adeptem prawa. Pamiętam, że wyzwania, z jakimi mierzyli się wówczas moi klienci fascynowały mnie prawie tak samo bardzo jak ich problemy prawne.

Czasami nawet trochę bardziej :).

Nie zdecydowałem się wówczas na zboczenie z obranej ścieżki kariery zawodowej, ale… powiadają, że stara miłość nie rdzewieje, prawda?

Teraz jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy, z jakimi borykają się ich firmy.

Co to oznacza w praktyce?

Przygotowuję dla Ciebie wszelkie dokumenty, regulaminy i umowy, których potrzebujesz, aby Twoje przedsiębiorstwo było nie tylko biznesowo skuteczne, ale też prawnie bezpieczne.

A ponieważ prawo nie stoi w miejscu (delikatnie rzecz ujmując) na lexomat.pl dbam też o to, by na Twoją skrzynkę trafiały niezbędne aktualizacje. Zawsze, kiedy akurat ich potrzebujesz.

Bartosz Gajek
adwokat
Główny Ratownik w naratunekkreatywnym.pl

Po 15 latach wdrażania e-sklepów, witryn firmowych oraz prowadzenia kampanii online, rozumiemy jak istotnym elementem jest posiadanie odpowiednio przygotowanych dokumentów prawnych. Analizowanie stale zmieniających się przepisów zabiera zbyt dużą czasu, który powinieneś poświęcić na rozwijanie swojego biznesu. Dlatego we współpracy z doświadczoną Kancelarią Gajek i Partnerzy stworzyliśmy lexomat.pl, który ma na celu odciążenie Cię od stałego pilnowania zmian w prawie. Nie poprzestajemy jednak na samych szablonach i standardowych wzorach dokumentów. W lexomat.pl możesz liczyć także na możliwość technicznego wprowadzenia regulaminów w Twoim sklepie internetowym czy na witrynie firmowej.

Marcin Kopczyński
doradca i analityk e-commerce
rewizja.net